На сайте nachodki.ru можно купить фонари

17 травня у ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» відбулося засідання святкової педагогічної ради, присвяченої праці педагогів, які крок за кроком йшли до головної події року – це підведення підсумків загальноучилищного огляду-конкурсу «Панорама уроків».

Конкурс спрямований на обмін педагогічним досвідом щодо єдиної методичної теми «Освітнє середовище – основа формування компетентного фахівця», розвиток творчої діяльності педагогів, підвищення педагогічної майстерності, підтримку інноваційних розробок, піднесення іміджу вчителя.

Конкурс проводився за номінаціями:

  • «Активні методи навчання»
  • «Працюємо на імідж училища»
  • «Особливий почерк»
  • «Урок – територія спілкування»

1sdfgsg

У номінації «Активні методи навчання» переможцями стали: Власюк Світлани Миколаївни, викладач зарубіжної літератури та іноземної мови, яка представила бінарний урок на тему «Волт Вітмен – американський поет-новатор. Збірка «Листя трави»,  її  провідні теми й мотиви», Ямкова Олена Василівна, викладач іноземної мови, презентувала урок "Methods of cooking",

Блоха Олександр Володимирович, викладач іноземної мови, запросив на урок «Мій вільний час». Викладачі створили оптимальні умови для всебічного розвитку учнів та глибоку повагу до кожної особистості.

Вініченко Ніна Андріївна, майстер виробничого навчання, з уроком «Цегляна кладка стовпчиків 51х51 за ТСПШ» перемогла у номінації «Працюємо на імідж училища». Майстер показала фахові знання, мотиваційні вміння, володіння методикою викладання уроку виробничого навчання.

У номінації «Особливий почерк» виборола перемогу Глухенька Тамара Миколаївна, викладач спеціальних дисциплін, з уроком на тему «Заварне тісто та вироби з нього». Викладач продемонструвала нові підходи до навчання, яке ґрунтувалося не на передачі готових знань, а на створенні умов для творчої активності, тобто інтерактивні методи навчання, зокрема, дидактичні ігри.

Модель сучасного вчителя передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатися, бути у постійному творчому пошуку. Давня мудрість говорить: хто стоїть на місці, той відстає. Переможці в номінації «Урок – територія спілкування» Степаненко Наталія Вікторівна, викладач хімії, презентувала урок на тему «Корозія металу, захист від корозії»,  та Бобко Вероніка Вікторівна, викладач фізичної культури, провела урок  тему «Легка атлетика».

Завтра не настає. Воно вже настало. І це так природно для сучасності. І, як не дивно, але диктує нам перспективи молоде покоління, що підростає сьогодні. Це вони хочуть нового, інноваційного. Вони вже вимагають, а ми не повинні відставати, повинні випередити час, щоб бути Вчителем, щоб бути Майстром!