На сайте nachodki.ru можно купить фонари

17 травня 2018 року працівники освіти відзначили День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.

Вчителі та майстри виробничого навчання Фастівського центру професійно-технічної освіти цього дня вдягнули вишиванку – національний український одяг – як символ єдності українського народу.

DSCN00511705

17 травня у Богуславі в урочистій ході з нагоди Дня вишиванки взяли участь понад 500 осіб. Учасниками ходи стали учні та працівники ДНЗ "Богуславський центр професійно-технічної освіти". Учасники ходи у вишиванках пройшли головними вулицями міста: Миколаївською та І.Франка. Охорону громадського порядку на заході забезпечували працівники поліції.

В м. Богуслав на прощі Ярослава Мудрого також відбулося грандіозне дійство. День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції. Чудові запальні пісні, танці, показ моди, а головне - неймовірні відчуття, які переповнювали кожного, хто долучився до свята. Учасники заходу вишикувалися та відобразили карту України – соборну та неподільну!

Додамо, що це щорічна акція, яка символізує шану до української історії та культури.DSC 15001705

17 травня 2018 року в ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» відбувся флешмоб до Дня вишиванки, за участю педагогічного колективу та здобувачів освіти училища.

34811705

Щороку в третій четвер травня місяця проводиться свято вишиванки, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку — одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів. Разом із тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість.