На сайте nachodki.ru можно купить фонари

День відкритих дверей у  ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» — це справжнє свято, адже ми завжди раді показати професійні навики наших учнів – майбутніх кухарів-кондитерів, офіціантів, водіїв, слюсарів, трактористів-комбайнерів, ознайомити випускників загальноосвітніх шкіл з найпотрібнішими і найшанованішими сьогодні професіями, запросити їх зазирнути вперед і уявити себе частиною великої ліцейної родини.

15 травня, вдруге цього року, ліцей відчинив двері для вчителів, батьків та випускників загальноосвітніх шкіл Миронівського, Кагарлицького районів та м. Ржищева. На свято завітали представники міської служби зайнятості, кореспонденти газет «Ржищів» та «Вісник Кагарличчини».

Гості мали змогу ознайомитися з навчально-матеріальною базою ліцею, побувати у навчальних кабінетах, лабораторіях та майстернях, у краєзнавчому музеї. Знайомлячись з професіями водія у класі-лабораторії з будови автомобіля, кухаря на уроці виробничого навчання у групі 1717, офіціанта у класі-лабораторії з організації виробництва та обслуговування, тракториста на навчальному полігоні, учні переконувались у важливості робітничих професій, з цікавістю брали участь у майстер-класах, які проводили досвідчені майстри виробничого навчання та викладачі.IMG 20180515 102329

IMG 20180515 100409

 На свято був запрошений Кітік Віталій, заслужений працівник культури України, який показав майстер-клас з гончарства.

У актовій залі навчального закладу гостей привітав директор ліцею Гордієнко В.О., присутні дізналися про здобутки та досягнення ліцею впродовж останніх років.

ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» завжди з радістю приймає до своєї родини учнів, готових отримати професійні навички, поринути в атмосферу напружених навчальних буднів, завзятих справ, веселих свят, що осяяні блиском юних очей.

IMG 20180515 103124