На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Травень, це місяць буяння садів, місяць по-літньому теплих ночей і нескінченних солов’їних пісень… а ще це місяць коли змовкли постріли гармат, настала тиша і прийшов довгожданий, вистражданий, оплачений дорогою ціною мир.

З 3 травня у навчальному закладі оформлено інформаційний стенд виховного напрямку присвячений належному відзначенню Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, гідного вшанування звитяг переможців та пам’яті мільйонів жертв Другої світової війни.

У бібліотеці навчального закладу оформлено літературний куточок пам’яті присвячений відзначенню Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

7 травня до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні з учнями навчального закладу переглянули документальний фільм: «1939 – 1945 рр. Ніколи знову. Ми пам’ятаємо, ми пишаємось», який розкриває патріотизм та мужність українського народу .

У ході обговорення фільму зупинилися на визначній ролі України у Другій світовій війні та її внеску у здобуття перемоги антигітлерівської коаліції над нацизмом, жертовності нашого народу у боротьбі за визволення Європи.

8 травня до Дня пам’яті та примирення в навчальному закладі проведено урок мужності антивоєнного спрямування: «Готовність відстоювати незалежність та територіальну цілісність України» за участю учасника антитерористичної операції, випускника навчального закладу Величка Сергія.IMG 87190805

Учасники зустрічі вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні та у війні на сході; учні слухали розповідь про відсіч та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях; приміряли військову амуніцію та в черговий раз утвердилися, що український народ завжди прагнув миру та добросусідських відносин з іншими народами.

8 травня проведено круглий стіл присвячений визволенню України від німецько – фашистських загарбників у Другій світовій війні, післявоєнний розвиток та сьогоденні пріоритети у подальшому зміцненні обороноздатності країни, розвитку національних збройних сил, повернення окупованих територій.IMG 87130805

Поклонімося ж тим, хто поліг у бою,

Хто покрив землю рідну собою

Поклонімося ж всім, хто впав у бою,

Хто відстояв нашу свободу.

Це потрібно не мертвим,

Це потрібно живим.