На сайте nachodki.ru можно купить фонари

7 травня 2018 року в ДПТНЗ «Бородянський професійний аграрний ліцей» проведено годину пам'яті як данину пам'яті всіх жертв Другої світової війни.

Тривалий час у незалежній Україні за радянською/російською звичкою святкувався День Перемоги 9 травня. Заходи продовжували закріплювати в інформаційному просторі старі, створені комуністичною ідеологією міфи про Другу світову, поширювати викривлені історичні факти, применшувати роль наших співвітчизників у війні, провокувати політичні та суспільні конфлікти на історичному ґрунті. Указом Президента з 2015 року у нашій країні започатковано нову традицію відзначення 8 та 9 травня в європейському дусі – День пам'яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні як нагадування про страшну катастрофу. Символом пам'яті став червоний мак.

Викладач історії й правознавства Буріна Н.М. повідомила про Другу світову війну як глобальний військовий конфлікт і причину найбільших трагедій XX століття, роль та втрати України у ній.20180507 121109 1

Бібліотекар Кириленко Л.П. представила книгу «Війна і міф. Невідома друга світова» за загальною редакція О. Зінченка та ін., подаровану бібліотеці учнями, повідомила про Латинський злочин КГБ, розвінчала міфи про те, що нацистська Німеччина напала на СРСР «віроломно, без оголошення війни», що Дніпрогес у Запоріжжі, Хрещатик та Успенський собор у Києві підірвали нацисти, що прапор над Рейхстагом підняли лише Єгоров і Контафія, без українця Береста, а також зачитала уривки з книги лауреата Нобелівської премії Світлани Алексієвич «У війни не жіноче обличчя», зокрема «Мій перший поцілунок»…20180507 121556

Також Кириленко Л.П., заступник директора з ВР Татаренко В.М. та викладач історії Буріна Н.М. поділилися спогадами з учнями про те, як війна прокотилася по їхніх родинах.