На сайте nachodki.ru можно купить фонари

3 травня 2018 року на базі ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою і фізичною підготовкою» відбулось засідання круглого столу для викладачів предмету «Захист Вітчизни» на тему: «Роль та місце предмету «Захист Вітчизни» у національно-патріотичному вихованні сучасної молоді».

IMG 20180503 111935

З вітальним словом до присутніх звернувся директор Професійного коледжу Петрович Василь Сергійович, який напередодні відзначення 95-річниці від дня заснування вищезазначеного закладу розповів про його історію і сьогодення, нові проекти і перспективи.

Про шляхи налагодження співпраці із державними установами та громадськими організаціями з метою проведення спільних заходів з військово-патріотичного виховання молоді розповів Соловей Сергій Володимирович – заступник Голови Київської міської організації Товариства сприяння обороні України.

Потапенко Марина Миколаївна, начальник Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, надала інформацію стосовно ресурсної бази громадських організацій, військово-патріотичних клубів Київщини, які працюють над вирішенням питань військово-патріотичного виховання, розказала про реалізацію державної молодіжної політики на території Київщини, а також про механізм делегування  повноважень (фінансова підтримка і співпраця з цими установами з метою організації і проведення заходів патріотичного спрямування — семінарів, форумів, фестивалів, вишколів, військово-спортивного та  оздоровчого таборування тощо).

Досвідом організації та проведення військово-патріотичних і спортивних конкурсів та  змагань серед учнівської молоді у ЗПТО м. Києва поділився Буйновський Віктор Вікторович – методист Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві.

Качуровський Віктор Семенович, завідувач відділу методики викладання фізичної культури та Захисту Вітчизни КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», розкрив питання розвитку професійної компетентності викладачів предмету «Захист Вітчизни» у системі методичної роботи області та ЗПТО, зазначив про можливість надання адресної методичної допомоги методичним об'єднанням, закладам освіти.

IMG 20180503 113602

Про основні аспекти забезпечення методичного супроводу викладання предмету «Захист Вітчизни», зокрема, про особливості нової навчальної програми «Захист Вітчизни» (рівень стандарту) розказала Юрченко Вікторія Миколаївна – методист Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Київській області.

Упродовж заходу виникло широке коло дискусійних питань з приводу матеріально-технічного забезпечення викладання предмету, проведення заходів патріотичного спрямування.

Учасники засідання мали змогу ознайомитись з матеріально-технічною базою коледжу, відвідати відкрите заняття зі стройової підготовки, поспілкуватись з викладацьким складом відділення військово-фізичної підготовки, оглянути оснащення кабінету «Захист Вітчизни».

 Висловлюємо щиру вдячність начальнику управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Бондаренку Олегу Миколайовичу за сприяння у проведенні заходу, гостям – за компетентне і плідне спілкування, Петровичу Василю Сергійовичу і колективу Київського професійного коледжу – за гостинність, відкритість і надану можливість отримати якісну інформаційну підтримку з матеріалів про сучасну військову підготовку молоді у закладах професійної освіти. Адже всі ми працюємо над спільною метою — підготовкою майбутніх захисників нашої Батьківщини.

IMG 20180503 144002

Більше фото тут