На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Цього року Всесвітній день охорони праці та Всесвітній день боротьби з дитячою працею припадають на час проведення спільної кампанії з охорони праці молодих працівників та припинення використання дитячої праці. Отже тема Всесвітнього дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління».

Як зазначено на офіційному сайті МОП, спільна кампанія покликана прискорити досягнення показника 8.8. Цілей сталого розвитку — «захист трудових прав і створення надійних і безпечних умов праці» до 2030 року, і показника 8.7 — «припинення використання дитячої праці в усіх її формах» до 2025 року. Для досягнення цих цільових показників потрібен спільний комплексний підхід, який сприятиме виробленню культури профілактики в галузі охорони праці та техніки безпеки заради майбутніх поколінь робочої сили в усіх країнах світу.

У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

З метою популяризації питань охорони праці та більш широкого привернення уваги трудового колективу до існуючих проблем у цій галузі, у період з 23 по 27 квітня 2018 року в ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти» проходить Тиждень охорони праці з нагоди національного Дня охорони праці. Метою тижня є привернення уваги до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві, зосередження уваги кожного працівника на проблемах безпеки праці, створення належних умов праці та навчання, профілактики травматизму і професійних захворювань.

24 квітня серед учнів Центру був проведений конкурс малюнків «За безпечну працю».

25 квітня було проведену рольову гру для учнів центру, метою якої було привернення уваги до вирішення питань охорони праці, забезпечення реалізації конституційних прав громадян на належні, здорові та безпечні умови праці, формування загальної культури охорони праці та свідомого ставлення до цих питань. У рамках гри кожен учасник зміг показати свої знання щодо основних питань, пов’язаних з охороною праці на робочому місці.

25 квітня 2018 року біля Пам’ятного знаку загиблим на виробництві на території ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти», присвяченому Всесвітньому дню охорони праці, прийшли вшанувати пам'ять та покласти квіти: головний інспектор Держпраці Щербина В.Д., начальник відділення Фонду соціального страхування м. Богуслава Старенький С.М., керівник апарату Богуславської районної державної адміністрації Новосвітній О.В., директор ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти» Баран М.П., заступник директора з НВР Кукла С.В. та працівники Центру. На базі ДНЗ «Богуславський ЦПТО» був проведений районний семінар приурочений Дню охорони праці в Україні.

DSC 1489

26 квітня учні Центру підготували та поширили в місті, популярних серед молоді закладах соціально-культурної сфери, Богуславському лісгоспі брошури, буклети інших наочних матеріалів з питань безпеки та гігієни праці і контактами де молодь зможе отримати консультації з питань дотримання належних умов праці.31318381 1901827376496563 662476019390742528 n

31318045 1902796646399636 8291337530595344384 n

Окрім того, 27 квітня відбулося засідання круглого столу для працівників Центру, метою якого було привернення уваги до вирішення питань охорони праці, забезпечення реалізації конституційних прав громадян на належні, здорові та безпечні умови праці, формування загальної культури охорони праці та свідомого ставлення до цих питань.