На сайте nachodki.ru можно купить фонари

11 квітня 2018 року в ДПТНЗ "Бородянський професійний аграрний ліцей" проведено годину пам'яті, присвячену Міжнародному дню визволення в'язнів фашистських концтаборів, що відзначається в Україні та колишніх республіках Радянського Союзу на честь події, коли в'язні концтабору у Бухенвальді почали інтернаціональне повстання проти гітлерівців. Після переходу Бухенвальду під юрисдикцію СРСР його було долучено до системи таборів НКВС.

За роки Другої Світової війни через табори смерті пройшли 18 млн чоловік, із них 5 млн — громадяни Радянського Союзу. Всього на території Німеччини та окупованих нею країн було 14 тисяч концтаборів. За визнанням самих есесівців, в"язень, тривалість життя якого в таборі складала менше року, приносив нацистам майже 1500 рейхсмарок чистого доходу. День 11 квітня — це збереження пам'яті про трагічні події Другої Світової війни, які забрали життя людей, що загинули у нацистських концтаборах, гетто, місцях примусового тримання. Особливу увагу було звернуто на концтабір для дітей Саласпілс. Ліцеїсти переглянули фото та відео про ті страшні події. IMG 20180411 144244

11 квітня також День пам'яті спаленого фашистами з усіма його жителями села Раска Бородянського району на Київщині. Бібліотекар Кириленко Л.П. представила поему П.І.Осадчука "Раска — біль і любов", а також книги про сьогоднішню війну на Сході України та історію полонених українців і їх охоронців: повість Марії Сидорчук "Полон" та Валерія Макеєва "100 днів полону". Підготували й провели захід заступник директора з ВР Татаренко В.М., викладач історії Буріна Н.М.,бібліотекар Кириленко Л.П., психолог Чирко І.В.