На сайте nachodki.ru можно купить фонари

22 лютого в ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» в рамках місячника методичної роботи відбулася обласна школа кондитерів з теми «Використання шоколаду в оздобленні кондитерських виробів та створення художніх композицій», на яку завітали 12 майстрів виробничого навчання, що навчають учнів професії «Кондитер», та методисти з НМК у Київській області Радзіховська Л.А., Лятицька Н.Л., Колонюк В.С.

Майстри виробничого навчання Л.П. Сорока, І.В. Падалка, Т.М. Осьмірко під час роботи обласної школи кондитерів продемонстрували сучасні технології у роботі з шоколадом, виготовили прикраси різними способами та разом з учасниками школи закріпили навики роботи. Результат: створення креативних, сучасних композицій з шоколаду.

Викладач хімії Степаненко Н.В. запросила колег і гостей на відкритий урок на тему «Корозія металу, захист від корозії». Урок відбувся у групі № 6, що навчається за професією «кухар; кондитер». Протягом уроку учні вивчили суть корозії та чинники, які спричиняють корозію та впливають на її швидкість, розглянули способи захисту від корозії, виявити вплив корозії на навколишнє середовище.хімія 22202

хімія12202

Вініченко Н.А., майстер виробничого навчання, провела відкритий урок у групі № 2, що навчається за професією «муляр; лицювальник-плиточник» на тему «Мурування стовпів за трьохрядною системою перев’язування швів». Під час уроку учні формували навички мурування, переконалися у необхідності високої якості виконання робіт, розвивали точність, спостережливість, уважність.

А в актовій залі відбулися педагогічні читання «Моя Київщина: історія, освіта, культура…». Про минуле та сучасне неповторного і мальовничого куточка України, про славних князів і полководців, про мистецьку силу талановитих творців, про археологічні, етнографічні, історичні, наукові та художні пам’ятки Київської області йшла мова під час педагогічних читань. Адже мальовнича природа цього краю, трагічна й водночас героїчна його історія, надбання прадавньої культури, приклад незабутніх попередників, безумовно, не можуть не позначитися на духовному світі жителів та гостей Київщини.

На педагогічних читаннях презентувалася методична виставка «Розвиток стійкого інтересу учнів до обраної професії», була оформлена книжково-ілюстративна виставка «Моя Київщина: історія, освіта, культура…».

Крім того, була представлена виставка сучасних кондитерських виробів виготовлених учнями під керівництвом майстрів виробничого навчання кулінарного напряму у вигляді Сandy-bar.кенді бар2202

Захід підготували методична служба та бібліотека училища.

Цього дня в училище завітала В.Б. Рогова, директор Департаменту освіти та науки КОДА, яка побажала педагогічному колективу творчої наснаги та подальших професійних злетів.