На сайте nachodki.ru можно купить фонари

«Хто зверху?»: хлопці чи дівчата – ось у чому питання. Учні ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» вирішили знайти на нього відповідь, адже бажання дізнатися,хто кращий, розумніший і спритніший не полишає сучасну молодь.21 лютогов актовій залі ліцею хлопці та дівчата влаштували батл.

Гра складалася з десяти конкурсів та бонусних запитань. Команди намагалися виконувати свої завдання не лише швидко, але й правильно. Слідкувала за дотриманням правил Пані Справедливість (Соломенцева Лариса Миколаївна).DSCN42862102

Ведучими шоу були заступник директора з ВР Решетник С.В. та викладач історії Стецюк Світлана Андріївна. Вони доклали чимало зусиль, щоб провести гру цікаво, невимушено та захоплююче.

Учасники шоу виконували найрізноманітніші завдання, демонстрували глядачам свої знання та вміння. У конкурсі «Склади слово» вони виявляли свою спритність та уміння швидко зорієнтуватися, адже їм потрібно було скласти  слово з літер, які вони мали на табличках. DSCN43902102

Конкурс «Відгадай пісню» змусив представників обох команд попітніти, та лише дівчата  відгадали задуману пісню протягом відведеного часу. Різноманітні конкурси, бонусні запитання вражали широтою охоплених сфер життя ліцеїстів.

Хлопці прагнули показати, хто править світом, а найчарівніша половина людства постійно доводила, що є ще й найрозумнішою.

Глядачі натхненно вболівали за дівчат і хлопців, підтримуючи оплесками та дружніми вигуками. Учасники конкурсу добре впоралися з усіма завданнями, проте більше пощастило у грі команді хлопців, які випередили дівчат лише на один бал, давши фору у бонусних запитаннях.

І хоч команда хлопців цього разу перемогла, однак остаточна відповідь на запитання «Хто зверху?» навряд чи колись буде дана. А от веселий процес пошуку хочеться побачити знову. Тож чекаємо наступного року, щоб дізнатися: хто ж таки зверху?