На сайте nachodki.ru можно купить фонари

21 лютого 2018 року в ДНЗ "Згурівський професійний ліцей" талановиті, креативні, творчі, ініціативні та досвічені — викладач іноземної мови Бондаренко Т.А. та викладач української мови та літератури Сова Н.Д. провели захоплюючий відкритий виховний захід приурочений до Міжнародного дня рідної мови.

Весь світ захоплюється українською мовою, але в сучасному світі глобальних змін ми цілком усвідомлюємо, що знання іноземної мовиважко переоцінити, вона є ключем до подальшої самоосвіти та самовдосконалення особистості. З її допомогою ми розширюємо кругозір, спілкуємося з мешканцями інших країн та по-новому дивимося на навколишній світ. Не випадково кажуть: "Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина"

Головною метою свята було виховання любові до рідної мови та поваги до іноземної мови, до народних традицій та традицій іноземної культури, формувати переконаність у нетлінності духовних скарбів народу, прагнення своєю працею примножувати здобутки українського народу та народу іноземних держав.  IMG 24122102

Українська символіка — вишивані рушники, хліб, калина, малюнки герба, прапора України, портрет Т. Г. Шевченка, плакати «Без мовирідної, юначе, й народу нашого нема», красиві відеопрезентації додали особливої атмосферності святу. Учні Довга В., Ісаков А., Ісаков М. співали проникливі пісні, неповторними ведучими цього заходу були Івченко Є. та Степанчук В., Самойлова М., Цах Я. читали діалоги іноземними мовами, Степаненко С та Гук О. продекламували материнську колискову.Родзинкою заходу стала імпровізація діалогу "Біля підніжжя Вавилонської вежі" про людей, які захотіли зрівнятися в могутності з Богом, зазіхнувши на утаємничений, незрозумілий для людей акт божого творіння, після чого наслав Бог на землю страшенну бурю, яка понесла усі слова, котрі люди звикли один одному говорити та стали вони розмовляти різними мовами і зрештою розпорошилися по всій землі. Але до людей прийшли три мудреця: Мудрець Афанасій (Соловей Владислав), мудрець Архип (Степаненко Станіслав), мудрець Мусій (Зозуля Дмитро), які зачитали настанови, що не потрібно іти проти сили Божої.

Мова – то цілюще джерело, і хто не припаде до нього вустами, той сам всихає од спраги. Мова – то найперша ознака нації. Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Є мова – є і пам'ять про наше минуле і хоча живемо ми у різних країнах, говоримо різними мовами, все ж таки ми єдині.  

На кінець уроку харизматичні учні Обламська Д, Твердохлєбова Д., Мороз М.,Сотіна А. подарували глядачам "Танець мов єднання", який став яскравим вираження творчості кожного народу.