На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Мова народу – кращий, що ніколи не в’яне й вічно знову розпускається, цвіт усього його духовного життя, яке починається далеко за межами історії. У мові відображається весь народ і вся його Батьківщина. Вивчати, знати рідну мову – обов’язок кожного свідомого громадянина країни. Саме таким розумінням обов’язку пройнялися учениці ДПТНЗ «Богуславське ВПУ сфери послуг» Мазяр Любов та Циган Дарина.Дарина Циган та Любов Мазяр2202

Оволодіти різними професіями мріють дівчата, та об’єднала їх спільна мета – любити і знати мову, ту мову материнську, якою були почуті перші слова любові від неньки. І ось дівчата, виявивши свої знання з української мови і літератури в загальноучилищних етапах ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, їдуть захищати честь училища в обласних етапах.

А через декілька днів радісна звістка для всього колективу училища і особливо викладача української мови і літератури Крикун Валентини Яківни: І місце в обласному етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика завоювала учениця групи ПМ-17, першокурсниця нашого училища Мазяр Любов (сама Люба з с. Бородані), та І місце в обласному етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка учениця групи К-21 Циган Дарина, яка прийшла до училища два роки тому з Лучанської школи, щоб оволодіти навичками майстрині кравецької справи. І саме любов до рідної землі, до українських традицій надихають її на створення сучасних моделей одягу, які вона оздоблює вишиваними орнаментами та узорами, що творить своїми руками. Бо, як зазначає Дарина, закохана у вишиванку ще з дитинства, яке вона провела у бабусі у Браному Полі. І вже 3 лютого Дарина захищала честь професійно-технічної освіти Київської області у фінальному етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Радістю світився погляд Дарини: зуміла, змогла.

Не відстає від Дарини і Люба. І хоч навчається лише перший рік, а зуміла показати свої знання не лише з української мови, а й з інших предметів, що крок за кроком наближають до її мрії – стати майстром перукарем – освіченим, ерудованим, який професійно володіє своєю мовою.

17 лютого Любов взяла участь у фінальному етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

А ми пишаємося нашою талановитою молоддю, і бажаємо їм досягати нових вершин в освоєнні своїх професій і вивчення рідної мови у Богуславському вищому професійному училищі сфери послуг.