На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Вже традиційно 21 лютого в Україні та світі відзначається Міжнародний день рідної мови. Це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу, посіяти  у своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови.

Саме з метою формування  почуття  національної гідності, віри у творчі сили народу та узагальнення знань учнів з рідної мови 21 лютого у ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» викладачем української мови Кириченко Л.В.  було проведено мовно-літературну  гру «Тепло долонь і розуму, і серця я Україні милій віддаю».

Учні групи №1717 мали змогу позмагатися в різних конкурсах та обрати кращих знавців рідної мови. Учням були запропоновані цікаві завдання та конкурси: «Розминка», «Музичний калейдоскоп» (впізнати назву поезії  та її автора за піснею), «Народ скаже, як зав’яже»( скласти прислів’я), «Секретна абетка» (за допомогою «абетки» розшифрувати  вислови про мову), «Кожне слово – це перлина» (дібрати синоніми до поданих слів), «Будівничий» (з поданих морфем скласти слова).DSCN42132102

Бібліотекарем Онищенко С.В. була підготовлена книжкова виставка «Мелодійна, ніжна, солов’їна – рідна мова»

Гра пройшла невимушено та весело, а учні відчули  належність до великого народу, якому дісталася у спадок від пращурів велична мова, якої не потрібно соромитися та зневажати.

Тепло долонь і розуму, і серця я Україні милій віддаю