На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Відкритий урок на тему "Діагностування машин" з предмету "Система ТО і ремонту машин" був проведений 12 лютого викладачем спеціальних дисциплін ДНЗ "Згурівський професійний ліцей" Хаєцьким В.В. у групі № 711.Хаєцький В.В. урок1202

Наше життя побудовано так, що ми завжди щось купуємо, використовуємо в своїх цілях, речі, прилади, які полегшують нашу працю та життя. Звичайно, автомобіль також беззаперечно механізм, який вносить свої переваги в життєдіяльність людей, але у процесі експлуатації його функціональні властивості поступово погіршуються внаслідок пошкодження деталей, тому виникають різні несправності (дефекти), що знижують ефективність його експлуатації. Тож діагностування машин дає змогу оцінити технічний стан автомобіля в цілому й окремих його агрегатів і вузлів (складальних одиниць) і без розбирання, виявити несправності для усунення яких потрібні регулювальні або ремонтні роботи, а також прогнозувати ресурс автомобіля.

На уроці викладач вдало вибрав принципи та методи навчання нової теми. Вміло використав засоби навчання. Учні проявили активність при закріпленні нового матеріалу. Мета уроку була досягнута.