На сайте nachodki.ru можно купить фонари

12 лютого вихователем гуртожитку ДНЗ "Згурівський професійний ліцей" Яковець Л.А. в рамках місячника методичної роботи була проведена лекція на тему "Права і обов’язки підлітків у контактах із органами правопорядку"

Головним аспектом всебічного розвитку особистості є висока правова культура. Адже не можна вважати фізично здорову людину гармонійно розвиненою, коли вона, маючи широкі знання, добре працюючи або навчаючись, порушує закони та права.Яковець Л.А. лекція1202

Тож, з метою формування в учнів правової культури громадянина України, що складається передусім зі свідомого ставлення до своїх прав і обов'язків перед суспільством і державою, закріплених у Конституції України, з глибокої поваги до законів і правил людського співжиття, готовності дотримуватися й виконувати закріплені в них вимоги, що виражають волю та інтереси народу, активної участі в управлінні державними справами, рішучої боротьби з порушниками законів вихователем гуртожитку ДНЗ "Згурівський професійний ліцей" Яковець Л.А. в рамках місячника методичної роботи була проведена лекція на тему "Права і обов’язки підлітків у контактах із органами правопорядку"

Реалізовувати свої права, не порушуючи при цьому інтересів інших, — це наш обов'язок. Досягти такого балансу можна не тільки завдяки високій правовій свідомості, грамотності, а передусім тоді, коли ви у своїх діях керуєтеся совістю, порядністю, людяністю, добрими намірами, чесністю, повагою до інших.