На сайте nachodki.ru можно купить фонари

11 січня 2017 року в ДПТНЗ «Бородянський професійний аграрний ліцей» пройшли педагогічні читання на тему «Використання технології продуктивного навчання та виховання провідних педагогів ХХ століття в становленні особистості учня». Учасниками були викладачі та майстри виробничого навчання.

Метою педагогічних читань було визначення внеску педагогів ХХ століття В.О. Сухомлинського, А.С. Макаренка, О.О. Хмури, І.Г. Ткаченка, С.Я. Батишева, С.Ф. Русової, Г.Г. Ващенка в розвиток сучасної освіти та виявлення нових аспектів щодо застосування їх ідей у професійно-технічній освіті.IMG 1efa10865416729a62e800b58d941263 V

На порядок денний було винесено такі питання:

  1. Внесок видатних педагогів XX століття в розвиток освіти. (Методист ліцею Опанасенко Л.О.)
  2. Ідеї професійної педагогіки С.Я.Батишева. (Заступник директора з ВР Татаренко В.М.)
  3. Упровадження продуктивного навчання на уроках  креслення за методикою І.Г.Ткаченка (Викладач спецпредметів Попов С.С.)
  4. «Уроки-мислення» в працях В.О.Сухомлинського  як підґрунтя технології продуктивного навчання (Викладач біології Сліпенко Т.А.)
  5. Досвід Макаренка А.С. у вихованні особистості силами учнівського колективу. (Майстер в/н Мироненко М.І.)
  6.  Погляди Сухомлинського В.О. на фізичне виховання учнів. (Викладач фізичної культури Макаренко В.В.)
  7.  Диференційована робота з учнями на уроках математики за ідеєю багатоступінчастого навчання О.О.Хмури (Викладач математики Васьковська Г.М.)
  8. Соціалізація дитини в педагогічній спадщині Сухомлинського В.О. (Практичний психолог Чирко В.І.)
  9. Актуальність вивчення спадщини Русової С.Ф. (Бібліотекар ліцею Кириленко Л.П.)
  10. Погляди Ващенка Г. Г. на українську освітньо-виховну систему. (Викладач спецпредметів Даниленко Ю.М.)

Під час роботи педагогічні працівники обговорювали можливості реалізації ідей продуктивного навчання та виховання провідних педагогів у професійно-технічній освіті.26794304 2013092555570989 1175175753 n