На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Проблема сьогодення — підготовка конкурентоспроможних фахівців, забезпечення їх високого професійного рівня та мобільності, створення умов для максимального розкриття талантів і творчого потенціалу молодих робітників — спонукає до розвитку та оновлення всіх сфер соціального і духовного життя суспільства, потребує якісно нового рівня професійної освіти, який відповідав би міжнародним стандартам. Тож відповідно до плану роботи НМК  у Київській області та плану методичної роботи навчального закладу на 2017-2018 н.р. Богуславське вище професійне училище сфери послуг бере участь у роботі над проектом «Розвиток стійкого інтересу учня до майбутньої професії».Фото Proekt 09 01 2018

Методистом навчального закладу Рибак О.М. та заступником директора з виховної роботи Селецькою Н.І. було розроблено такі напрями роботи по реалізації проекту:

  • анкетування учнів: “Ваша майбутня професія”,  “Професійна обізнаність”;
  • проведення майстер-класів випускниками ПТНЗ; 
  • оформлення  стінгазет “ Мій вибір, моя професія!”;
  • конкурс інформаційних буклетів  “Моя професія ”;
  • екскурсії на підприємства.

Узагальнивши результати роботи над проектом, можна зробити висновок, що інтереси можна розглядати як рушійну силу активізації навчання, розвитку пізнавальної активності учнів, важливий напрям підвищення ефективності навчальної діяльності. Він допомагає учням краще засвоювати матеріал навчального предмету, з цікавістю вивчати факти, які не вивчаються на уроках, займатися самостійною та дослідницькою діяльністю.

Проблема дослідження стійкого інтересу учнів до обраної професії є актуальною і потребує уваги як психолога, так і викладачів, зокрема всього педагогічного колективу закладу. Адже кожен педагогічний працівник повинен знати та вдосконалювати інтереси своїх учнів, бо тоді він зможе побудувати навчальний процес так, щоб діти з великим бажанням відвідували навчальні заняття та кожного дня збагачували свій багаж знань — так потрібний для професійного життя.